rss
Suknie Ślubne Filmy
Suknie Ślubne Zdjęcia
REGINA DIAMANTE to Najlepszy Salon Ślubny w Lublinie wg min oceny EWY MINGE ! Regina Baj Zdobywcą Tytułu NAJLEPSZY W MIEŚCIE. W REALITY SHOW w TELEWIZJI TTV uznana została za najlepszą specjalistkę od sukien ślubnych w naszym mieście! Najpiękniejsze suknie,najlepiej dobrane i najładniej dopasowane :-) ul. GŁĘBOKA 8A tel.504320228 od Pon. do Piątku GODZ. 11 do 18 .
LS

Polecane

Zawsze najnowsze trendy w modzie ślubnej ! Suknie Ślubne Lublin 2022 Super Kolekcja u pani Reginy !

Admin


Lilly piękno i klasa

Dodany przez: Admin

46527 wyświetleń
MOŻLIWE U NAS SĄ zmiany w KROJU sukni z bieżącej KOLEKCJI przy odpowiednio WCZEŚNIEJSZYM zamówieniu min. : Zmiana koloru z oryginalnego na biały. ZAMIANA spódnicy na inną niż jest przy sukni, np na : z jedwabnego tiulu, z muślinu, z satyny, z mikado, z falbanami, z rozporkiem , wszytą na gładko w literę A itd. Można zmienić także na inną linię dekoltu, dodać więcej koronki, gipiury, lub odjąć. Aplikacje,np z diamencikami, kamykami Swarovski. .. Inne ważne informacje u dołu STRONY..
NAJCZĘSTSZE PYTANIA : Czy trzeba się umawiać na mierzenie - wybór sukni ? Tak,trzeba, ponieważ sporo pań zamawia termin wizyty i można trafić na zajęte godziny. Czy można uszyć suknię ślubną na zamówienie według WŁASNEGO pomysłu- zdjęcia i nie z naszej kolekcji? Oczywiście u pani Reginy TAK. Od samego początku mamy w ofercie krawieckie - miarowe szycie sukien ślubnych i dlatego tak wiele o nich wiemy.. W naszym salonie unikamy efektu PRZEBRANIA do ślubu, że jest się w ładnej ale jak nie w swojej sukni ! Pani Regina jest doświadczoną wieloletnią stylistką ślubną i projektantką, a także krawcową : krojenie, szycie, dopasowywanie, nanoszenie poprawek, modelowanie do figury ! Jedno spojrzenie i od razu widzi w czym będzie dobrze, w jakiej sukni, w jakim kroju do sylwetki,jakie modelujące cięcia w gorsecie, jaki kolor i ozdoby do typu urody, a także co jeszcze w PÓŹNIEJSZYM CZASIE przy realizacji podkreślić, czego nie podkreślać itd. DODATKOWO każda pani PRZY ODBIORZE swojej sukni do domu przechodzi pod okiem p. Reginy szkolenie bardzo ułatwiające funkcjonowanie w sukni ślubnej : Jak poruszać się z gracją,jak ładnie siadać,klękać,wstawać,jak wiązać gorset,jak upinać welon itd.??? !!! :-) Suknie princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho,bling bling i litery A u nas w Mega Dizajnie! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
A
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych